Pro diváky

zavody_mopedu_informace_pro_divakyPro motorkáře

Není Babetta jako Babetta. Jedině na této akci se přesvědčíš na vlastní oči, že jsou Babetty kované závodní stroje, které jezdí hodně přes 100 km/h. Vyvrátíme mylné představy veřejnosti, že se Babetta šine sotva 40 km/h a že se sype každých pár km. Vždyť zde závodníci nalítají hodně přes 500km za 12 hodin. Chceš vidět Babettu, která hravě předjede Jawu 350 nebo skútr 125 ccm? A že to jsou vysokootáčkové stroje, které točí klidně i 16 tisíc otáček? Nevěříš? Doraz, nebudeš litovat. Spousta lidí má Babettu vyladěnou a prošpikovanou elektronikou. Pokud přijedeš stylově na Babettě, máš vstupné i parkovné zdarma. Když se sejde dobrá parta motorkářů, tak třeba vymyslíme i nějakou soutěž, ať je sranda.

 

Pro ty nejmenší 0-6 let

Ahoj prcku, přijeď s tátou, s mámou nebo s prarodiči a budeš se moci povozit nebo posedět na Babettě a podívat se, jak rychle jezdí a třeba i fandit nějakému týmu. Budeme tam mít i skákací hrad, takže se nebudeš nudit.

 

Pro mládež 7-15 let

Čágo bélo šílenci! Že Babetta nic není? A že to prd jede? Že budeš pro smích kámošům? Nebuď jako oni, buď svůj, stylovej, retro. Přijeď se podívat a uvidíš, jak to týmům valí do kopce a z kopce a že za pár tisíc můžeš mít doma ostrý závodní stroj, který strčí do kapsy i skútr. Je docela možné, že Babetta bude tvoje první motorka, na které budeš začínat. Na okruhu budou k dispozici lidi, kteří se točí kolem Babett a zodpoví na každou otázku od pořizovací ceny, přes technické dotazy a možná tě nechají i svézt, ať si to můžeš předem vyzkoušet, než si koupíš svůj první stroj.

 

Pro mladé slečny, dívky 15+

Vůbec nevadí, že ti Babetta nic neříká. Jsi mladá, krásná, jde přece hlavně o chlapy, ne? No, a že jich tu bude velká koncentrace, to je tutovka. Kluci kolem Babett jsou pohodáři a šikovní. Dát do kupy tak složitý mechanismus, jako je automatická převodovka na Babettě, znamená, že nemají v hlavě naděláno a že jsou manuálně zruční. Přijeď se podívat, vsadím se, že jich bude docela dost nezadaných. Hlásí se nám tu kluci od 15 let až po skoro důchodce, tak si určitě vybereš. 

 

Pro dospěláky

Hele Ludvo, to ti říkám, jestli si ty Babetta závody neprosadíš, tak jsi u mě mrtvej chlap! Vynikající příležitost, jak se odreagovat od všedních starostí a přijet se podívat na závod, který nemá ve světě obdoby. Bohatý doprovodný program nejen pro chlapy, ale i pro ženy a děti.

 

Pro seniory

Přijeďte zavzpomínat na staré časy a podívat se, jaké kvalitní stroje se dělaly za vašich mladých let. A že dosud jezdí a nejen to, přímo lítají. Pokud se vyznáte v motorkách, tak věřte tomu, že budeme rádi za jakékoliv vyprávění nebo tip na vylepšováky. Spousta věcí už byla zapomenuta, je nutné mladé generaci předat své poznatky. Budeme se těšit.

 


 

Nejčastější dotazy:

 

Kde to je, jak se tam dostanu? Rozpis závodů najdete na titulní straně našeho webu (zde). U každého závodu najdete veškeré informace k danému závodu, včetně přesných časů a navigace na okruh.

Kdy můžu dorazit? V informacích o závodech také najdete přesný časový harmonogram závodů, je už jen na Vás, na kterou část závodu dorazíte.

Mám kde odstavit svůj stroj? Parkování pro auta i motorky je zajištěno na parkovišti v areálu. I svého miláčka samozřejmě odstavíte zdarma.

Bude zajištěno nějaké občerstvení? Ano, v areálu budou prodejní stánky.

Proč bych měl dorazit na závod, kde se budou plazit Babetty sotva čtyřicítkou? Omyl, takhle jezdí Babetty s ucpaným výfukem těsně před rozpadnutím, ale dobře udržovaná Babetta jezdí 60 km/h, „potuněná“ i přes 100 km/h. Naším cílem je, aby si užili své jak fandové této značky, ale i laická veřejnost. Aby se tyto stroje opět dostaly do povědomí lidí a všichni viděli, že Babetty jsou suprové mašiny! A i když se jedná o vytrvalostní závod, týmy soutěží od začátku až do konce. Nedarují si ani metr trati, ani jednu zatáčku. Je to napínavý souboj až do poslední chvíle!